ASISTENT/A MEDICAL GENERALIST

Oraș de lucru
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Asistent/a medical cu experienta in recoltarea testelor antigen COVID si PCR COVID.
Recoltare probe biologice, administrare tratament perfuzabil la indicatia medicului.
Curs de prim ajutor , resuscitarea CP.

12h pe zi la evenimente socio-culturale.
3 mese pe zi asigurate .

Descrierea jobului

Servicii de asistenta medicala generala, pentru evenimente culturale si sociale.

Prim ajutor, administrare tratamente injectabile si perfuzbile la indicatia medicului.

Recoltare probe biologice (exsudat nazal , faringian , teste COVID rapide si PCR,recoltare analize)

Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos