Publicat 11 Aug 2008 | Reactualizat 09 Sep 2008 | Expiră 11 Sep 2008

Asistent(a) manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte de operare pe calculator MS Office
Experienta n functie - MINIM 3 ani
Cunostinte de legislatia muncii, evidente personal
Limba engleza – vorbit, scris
Abilitti, calitti si aptitudini necesare - comunicare, organizare, coordonare, atentie distributiva, redactare contracte, scrisori, etc etc.

Descrierea jobului

Preluare apeluri telefonice şi realizarea legăturilor telefonice
Gestionarea corespondenţei – posta, fax, e-mail
Primire invitaţi şi asigurarea protocolului
Evidenţă faxuri primite/transmise, documente, contracte etc.
Tehnoredactare documente interne
Redactarea de rapoarte, situatii statistice in EXCEL
Coordonare diverse activitati

Vrei sa faci parte dintr-o echipa de succes ? Editura Nemira este una dintre primele edituri particulare din Romania care si-a pastrat celebritatea in industria cartii prin rafinament, prin valoarea autorilor publicati si, nu in ultimul rand, prin curajul de a experimenta permanent noi tehnici literare
Editura Nemira angajeaza acum pentru postul de radio Smart 107.3 FM personal cu inalta calificare.
Va asteptam sa faceti parte din echipa SMART FM!

Expirat
Asistent(a) manager  -  SC Nemira&CO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles