Publicat 10 Iun 2021 | Reactualizat 17 Iun 2021 | Expiră 10 Iul 2021

Asistent/a departamentul vanzari utilaje de constructii

Confidential
1 post

Candidatul ideal

Experienta in domeniul vanzarii de utilaje de constructii constituie avantaj
Cunostinte foarte bune de limba engleza (scris si vorbit)
Studii superioare
Cunostinte foarte bune de utilizare calculator MS Office
Bune abilitati de comunicare
Persoana organizata
Abilitatea de a prioritiza sarcinile si de a respecta termenele limita
Spirit de echipa, atitudine pozitiva
Adaptabilitate si flexibilitate
Confidentialitate

Descrierea jobului

Reprezinta suportul departamentului de vanzari din punct de vedere administrativ si a managementului companiei
Redacteaza si arhiveaza documente pentru departamentul de vanzari
Tine evidenta proiectelor, organizare de transporturi
Colaboreaza cu departamentul de service pentru programarea transporturilor si a actiunilor necesare
Urmareste livrarea stocurilor de la fabrici si catre clienti
Asigura transpunerea textelor din limba engleza si/sau limba germana in limba romana si invers-colaborare cu firma de traduceri
Elaboreaza situatii saptamanale/lunare/anuale/bianuale referitoare la proiecte
Efectueaza facturarea proiectelor utilizand softul propriu al companiei

Liebherr Romania are ca domeniu de activitate vanzarea si intretinerea urmatoarelor produse Liebherr in Romania: automacarale, macarale pe senile, macarale turn, buldozere, excavatoare, incarcatoare, macarale portuare si echipamente de foraj.
Pentru mai multe informatii accesati www.liebherr.com sau www.liebherr.ro.

Asistent/a departamentul vanzari utilaje de constructii  -  Confidential

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles