Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

Asamblator productie rulouri exterioare aluminiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana se sex masculin cu experiența in domeniu, in lucrul cu aluminiu...sau care are indemanare la manuirea autofiletantei si doreste sa invete cum se produc rulourile exterioare. Asiguram tot suportul necesar invatarii tuturor operatiunilor.
Seriozitate si disciplina, spirit organizatoric
Capacitate de a tine evidenta stocurilor de componente

Descrierea jobului

Angajam persoana de sex masculin pentru producție rulouri exterioare din aluminiu si plase de insecte.
Cautam o persoana cu experiența in domeniu, in lucrul cu aluminiu...sau care are indemanare la manuirea autofiletantei si doreste sa invete cum se produc rulourile exterioare.
Asiguram tot suportul necesar invatarii tuturor operatiunilor.
Punctul de lucru este in zona Someseni (Parcul Logistic Transilvania).

1. Program normal 8h 8-16 sau 9-17, exclusiv in atelierul de productie (mediu de lucru foarte placut - spatiu dotat cu tentrala termica/aer conditionat, laptop, internet, sistem sunet surround, tv)
2. Atmosfera de lucru placuta si relaxanta
3. Posibilitate de promovare in cadrul firmei.
4. Seriozitate si disciplina, spirit organizatoric
5. Capacitate de a tine evidenta stocurilor de componente

Se deconteaza transportul. Pachet salarial foarte atractiv.
Va rugam aplicati doar daca considerati ca vi se potriveste acest post!

Producator rulouri exterioare din aluminiu, plase insecte, usi de garaj tip rulou.

Expirat
Asamblator productie rulouri exterioare aluminiu  -  ROLLCONFORT SYSTEMS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles