Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Artist iconograf sau pictor iconar sau restaurator icoane

ARTIS VITALIS SRL
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Dorim colaborare cu artist iconar sau pictor iconograf arta sacra bizantina pentru:
- prelucrare arta sacra bizantina in format electronic - Adobe Illustrator
- pregatire galerie iconografica lacasuri de cult in format electronic
Cerinta - student / absolvent Facultate de Teologie si/sau Arta Sacra

Descrierea jobului

Iconografie arta sacra bizantina ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄

Descrierea companiei

Agentie arta iconografica.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.