Publicat 04 Feb 2007 | Reactualizat 07 Mar 2007 | Expiră 07 Mar 2007

arhitecti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un arhitect tanar, talentat, care sa cunoasca sa proiecteze pe calculator (de preferat in Nemetschek), sa fie disponibil pentru o munca in echipa si de asemeni sa poata sa duca un proiect pana la capat.
Cautam un arhitect disponibil pentru un contract cu o perioada de minim 2 ani.

Descrierea jobului

Proiectare arhitectura
Program 10.00 -18.00 de luni pana vineri
Conditii salariale bune
Bonusuri la lucrare
Al 13 salariu
Scolarizare - Cursuri de nemetschek
Carte de munca

Suntem un birou de proiectare arhitectura infiintat in anul 2000. Ne ocupam de proiecte de toate tipurile (civile si industriale) de la cele mai mici pana la cele mai mari. Printre clientii nostri se numara Iridex Group, Niro, Sensiblu, Versace, Niro, Forest Trading, Romair, Cargus, etc

Expirat
arhitecti  -  SC Graph tronic xm srl