de ani Fără Frică...

Publicat 31 Iul 2006 | Reactualizat 29 Aug 2006 | Expiră 31 Aug 2006

Arhitect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul dumneavoastra:
· Absolvent al unei Facultati de Arhitectura;
· Creativ si atent la detalii;
· Deschis la nou, atitudine pozitiva fata de munca in echipa ;
· Abilitati de planificare si de stabilire a prioritatilor;
· Abilitati de prezentare si de comunicare;
· Cunostinte avansate de limba engleza;
· Buna cunoastere a programelor PC: AutoCAD, ArchiCAD;

Descrierea jobului

Proiectare arhitectura de la nivel de ofertare pana la nivel de PT+DDE, inclusiv antemasuratori;

experienta in proiectare minimum 2 ani;
experienta in asistenta de santier;
abilitati de comunicare si lucru cu clientii;

Lider de distributie de presa si produse complementare la nivel national

Expirat
Arhitect  -

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles