Gratis

ARHITECT

NAPOCA IMOBILIARE SRL

Candidatul Ideal

-absolvent/an terminal al Facultatii de Arhitectura(cu sau fara drept de semnatura)
-cunoscator al programului Arhicad
-perseverent
-organizat
-meticulos

Descrierea jobului

Candidatul sa aiba capacitate si disponibiliate de a lucra autonom cat si in echipa in toate fazele:
- concept
- elaborare documentatie certificat urbanism
- elaborare documentatie DTAC/PTH
- urmarire santier, etc

Beneficii:
- Salariu motivant/atractiv(incepand cu 4500 net in functie de experienta)
- Posibilitatea/sansa de a pune in aplicare si executa proiectele in cadrul aceleasi firme
- Posibilitatea de efectuare a stagiaturii
- Cursuri de perfecționare
- mașina de serviciu
- telefon
- mediu de lucru linistit si fara stres

Societate cu obiect principal de activitate arhitectura si executie imobile rezidentiale
Firma detine si o parte de executie
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024