Arhitect

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidații trebuie să fie absolvenți de studii superioare cu diplomă de licență în specialitatea arhitectură, să fie înscriși în Ordinul Arhitecților din România și să aibă drept de semnătură la data depunerii CV-ului. De asemenea trebuie să dețină bune abilități de comunicare, spirit de echipă, gândire analitică și orientare spre rezolvarea problemelor.

Descrierea jobului

Elaborare documentatii tehnico-economice in orice faza de proiectare: studiii de prefezabilitate si fezabilitate (. si ), documentatie de avizare a lucrarilor de interventie (.), documentaţie tehnica pentru atutorizarea lucrarilor de constructie (), documentatie tehnica pentru autorizarea lucrarilor de desfiintare () proiect tehnic (.), detalii de executie (.), autorizatii de functionare, etc.

Responsabilitati:
- incadrarea in termenele stabilite pentru predarea proiectelor
- raportarea din timp a intarzierilor pentru proiectele in desfasurare
- raportarea zilnica a stadiului in care se afla proiectul de care raspunde, in forma ceruta de catre conducere
- raspunde de corectitudinea si eficienta solutiilor constructive oferite
- realizarea conceptului in baza unei teme de proiectare
- intocmeste documentatia pentru obtinerea avizelor si autorizatiilor
- realizeaza plansele tehnice/ planuri/ detalii de executie- Autocad sau Arhicad
- intocmeste documentatiile tehnice specifice (caiete de sarcini, liste de cantitati, memorii tehnice)
- se prezinta la santier/urmarire desfasurare lucrari atunci cand este nevoie

Descrierea companiei

Unitatea Militară 0149 București
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos