ARHITECT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

Cerinte minimale:
  • Experienta de minim 5 ani in proiectare tehnica arhitectura / coordonare specialitati / amenajari interioare / urmarire de santier.
  • Pasiuni / experiente colaterale: fotografie de arhitectura, grafica, texte arhitectura.

Abilitati de lucru:
  • Experienta lucru REVIT (AutoCad, Rhino)
  • Respectarea (cunoasterea) normativelor in vigoare
  • Experienta de lucru in echipa
  • Experienta pe toate fazele de proiectare – concept, DTAC, PTh, DDE
  • Rigurozitate, simt de raspundere, atentie la detalii

Cerinte competitiv avantajoase:
  • Carnet conducere
  • Abilitati comunicare
  • Limba engleza scris / vorbit
  • Abilitati social media

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, pasionata, vesela, multidisciplinara.
Proiecte diverse, importante: cladiri rezidentiale si de birouri, ansambluri de locuinte, obiective turistice si comerciale (hoteluri, showroom-uri), amenajari interioare (publice si private).
Pachet motivant, atmosfera relaxata, program civilizat.
Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 23 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos