ARHITECT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă ești un arhitect cu experiență medie (peste 3 ani) în proiectare de arhitectură la toate fazele, inclusiv urmărirea execuției, știi să lucrezi în Archicad și îți dorești să aprofundezi cunoștințele în domeniul proiectării de arhitectură medicală, te încurajăm să aplici și să stabilim o întâlnire!

Descrierea jobului

Arhitect: Proiectare in toate fazele: SF, CU, Avize, Releveu, DTAC, PT+DDE, Amenajare de interior, Asistenta tehnica, Management proiect
75% din proiecte in domeniul medical

În ultimii ani am lucrat constant pe proiecte medicale în România, iar la momentul actual aproximativ 80% din activitatea noastră se concretizează în jurul proiectării de spitale, centre medicale, laboratoare, centre de radioterapie, clinici dentare, centre de cercetare medicală, fabrici de medicamente și produse farmaceutice etc. Restul proiectarii acopera alte domenii de proiectare cum ar fi cel industrial si de logictica, comercial, office, HORECA, etc. și vizualizare de arhitectură (randări, animații 3D).

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos