Publicat 25 Feb 2021 | Reactualizat 25 Mar 2021 | Expiră 28 Mar 2021

ARHITECT

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce cautam

Un/o coleg/colega care sa aiba capacitatea de a elabora integral Studii de Fezabilitate (SF) si abilitatea de a coordona intreaga echipa de specialisti implicati in acest tip de proiecte, intr-un cadru potrivit pentru invatare si dezvoltare profesionala. Ne dorim sa completam echipa actuala, o echipa tanara, proactiva si creativa, serioasa si responsabila care insa nu uita sa se bucure dе fiecare proiect in parte.

Competente profesionale

  • Absolvent(a) al/a Universitatii dе Arhitectura
  • Cunoştinţe solide AutoCAD/Revit/ArhiCAD, 3DMax /Lumion 3D Rendering Software, Microsoft Office
  • Experienta dе lucru relevanta in elaborarea Studiilor de Fezabilitate (SF)
  • Experienta in proiecte publice, cunoasterea legislatiei, a normelor si normativelor in domeniu si a documentatiei tehnice dе arhitectura specifice tuturor fazelor proiectului reprezinta o cerinta obligatorie
  • Flexibilitate si capacitate dе a lucra intr-un ritm alert
  • Atitudine pozitiva si spirit dе echipa

Descrierea jobului

Impuls ArhiDesign proiecteaza locuinte individuale, colective, cladiri administrative, unitati de invatamant, sali de sport, spatii de alimentatie publica, spatii comerciale sau hale industriale. Intocmeste planuri urbanistice, furnizeaza urmarire de santier si asistenta tehnica pe parcursul executiei precum si documentatii pentru studii de solutie: SF, DALI, DTAC, PTh-DE, 3D.

Impuls ArhiDesign iti ofera posibilitatea de a lucra remote obtinand astfel toate beneficiile asociate: mai multa flexibilitate, siguranta si timp.

Persoanele interesate pot aplica, iar cei selectati vor fi contactati in vederea programarii unei prime discutii telefonice.

Principalul obiectiv al Impuls ArhiDesign este sa transpuna cat mai fidel nevoile clientului in proiecte de arhitectura estetice, pastrand standarde ridicate in ceea ce priveste sistemul constructiv si gradul de eficienta energetica, acestea avand implicatii directe in costurile de intretinere ulterioare.

Suntem un birou de arhitectura care va poate pune la dispozitie solutii complete pentru caminul dumneavoastra. Credem intr-o relatie stransa intre beneficiar si architect pentru a obtine un rezultat pe masura asteptarilor si viselor clientilor nostri. Proiectarea asistata de calculator ne permite abordarea proiectelor la diferite dimensiuni si executarea lor in termen foarte scurt. Imaginile 3 D realiste ofera beneficiarilor nostri posibilitatea sa vizualizeze rezultatul final inca din faza proiectului.

Expirat
ARHITECT  -  Impuls Arhidesign S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles