Publicat 06 Mai 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Arhitect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati pentru lucru in echipa
- cunostinte avansate in programe pentru proiectare ( cunostintele in ArchiCad constituie un plus )
- dorinta de a invata si a progresa in domeniu alaturi de o echipa tanara
- receptiv la sugestii si informatii

Descrierea jobului

- concept arhitectura ( compartimentare + 3d )
- redactare proiecte DTAC + PT + DDE
- corelare intre specialitati ( arhitectura + structuri + instalatii )
- urmarire de santier

Ne plac provocările şi ştim cum să folosim liniile astfel încat proiectul tău să arate aşa cum îţi doreşti. Misiunea noastră este respectarea unor principii simple, pe care le urmăm în activitatea noastră: - proiectare de calitate ; - respectarea cu stricteţe a termenelor de predare ; - respectarea dorinţelor clientului ; - soluţii de calitate, în strânsă legătura cu dorinţele clientului ; - dezvoltarea continuă.

Expirat
Arhitect  -  Aov S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles