Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 04 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Arhitect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un coleg/colega absolvent al Facultatii de Arhitectura, cu experienta sau dornic sa invete.
Candidatul ideal are urmatoarele calitati:
-cunoasterea avansata a programelor AutoCad, Photoshop/CorelDraw, Microsoft Office;
-cunoasterea programelor 3ds Max/Lumion, reprezinta un avantaj;
-cunoasterea legislatiei, a normelor tehnice si juridice necesare procesului de proiectare;
-cunostinte de specialitate in proiectare de arhitectura si cunostinte de urbanism;
-capacitate de a lucra si comunica cu beneficiarii si colaboratorii;
-capacitatea de a lucrat atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect;
-fire responsabila, creativa si implicata.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- proiectare de arhitectura
- intocmirea studiilor de solutie;
- intocmirea studiilor de fezabilitate;
- intocmirea proiectelor tehnice (DTAC, PTh, DTOE, DDE): partea scrisa si desenata;
- intocmirea documentaţiilor tehnice pentru obţinerea avizelor aferente;
- responsabilitatea depunerii documentatiilor pentru solicitarea avizelor, conform C.U. si urmarirea derularii procedurilor;
- managementul proiectului in diversele faze de executie;
- coordonarea specialiștilor de rezistență și instalații;
- susținerea proiectelor in comisii de specialitate;

Beneficii:
-Posibilitatea unei dezvoltari multilaterale, prin sarcini si proiecte variate;
-Accesul la informatii despre domenii de activitate diverse;
-Mediul placut si motivant;
-Pachet salarial motivant in functie de capacitate si implicare, cu posibilitate de avansare;
-Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si prietenoasa, ce promoveaza dinamismul si profesionalismul;
-Indrumare pe toata perioada stagiului OAR si RUR;
-Program flexibil.

Descrierea companiei

Birou de proiectare arhitectura si urbanism.

Expirat
Arhitect  -  AXA PROIECT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles