Publicat 27 Sep 2006 | Reactualizat 26 Oct 2006 | Expiră 28 Oct 2006

Arhitect software Oradea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in lucrul cu limbajele Visual Basic 6.0, Visual Studio .NET;
Experienta in lucrul cu SQL Server 7.0 & 2000;
Experienta in proiecte software in domeniul contabilitate / gestiune;
Certificarile Microsoft ( MCP, MCSD );
Domiciliul stabil in Oradea.

Descrierea jobului

Implicarea in toate etapele ciclului de viata al produsului: analiza, dezvoltare, testare;
Dezvoltarea de noi module pentru aplicatiile financiar - contabile existente;
Intretinerea produselor existente;
Dezvoltarea de instrumente de testare si depanare pentru aplicatiile existente.

Se ofera un mediu de dezvoltare profesionala si un salariu foarte atractiv.

CIEL ROMANIA dezvolta si ofera clientilor sai o gama completa de aplicatii software pentru contabilitate si gestiune economica, avand peste 20.000 de clienti si mai mult de 35.000 de licente vandute, cifre care situeaza compania in pozitia de lider de piata.

Expirat
Arhitect software Oradea  -  CIEL ROMANIA