ARHITECT | DESIGNER DE INTERIOR

Oraș de lucru
Salariu 600 - 1500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

EINN Stutio cauta Arhitect/designer de interior

Cautam acea persoana pasionata de arhitectura si design interior, implicata in ceea ce face, disponibila sa invete si sa puna in aplicare idei si concepte noi.

Descrierea jobului

Sa aiba simt de raspundere in executia si finalizarea cu succes a proiectelor de design interior/arhitectura.

Sa cunoasca programe specifice proiectarii, modelarii si randarii ( Sketchup, Lumion, 3D Studio Max si Autocad, etc).

Sa elaboreze proiecte de arhitectura cuprinzand: studii de solutie si prezenatri 3D, DTAC, PT, DDE.

Descrierea companiei

Program flexibil.

Echipă dinamică și experimentată.

Salariu motivant si bonusuri de performanta.
Publicat 27 ian. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos