Publicat 02 Apr 2007 | Reactualizat 02 Mai 2007 | Expiră 03 Mai 2007

arhitect / conductor arhitect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Arhitect, Conductor Arhitect, Arhitect Stagiar
- desen/ prezentari cad
- disponibilitate de invatare si asimilare , de preluare a sarcinilor profesionale si a finalizarii acestora, dornic de a evolua profesional
- comunicare, atentie, seriozitate, loialitate si confidentialitate

Descrierea jobului

- intocmire documentatii faza CU, PAC si avize, PT+DE, precum si PUD, PUZ, PUG (sub indrumarea arhitectului sef de proiect)
- coordonare cu echipa/ proiectele de specialitate rezistenta , instalatii, etc
- salarizare negociata in functie de experienta si rezultatele obtinute pe parcurs
- venituri suplimentare prin acord/lucrare

Descrierea companiei

vezi www.consproiect.ro

Expirat
arhitect / conductor arhitect  -  consproiect

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles