Publicat 29 Oct 2007 | Reactualizat 27 Nov 2007 | Expiră 29 Nov 2007

Arhitect asistent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent Colegiul de Arhitectura;
- experienta in proiectare min. 3 ani;
- operare PC : Acad, Office, Excel;
- cunoasterea materialelor si tehnologiilor de punere in opera actuale;
- receptivitate in asimilarea noutatilor in domeniu;
- prezenta agreabila, abilitati de comunicare cu clientii.

Descrierea jobului

Va asigura interfata client final-firma constructii pentru a realiza si coordona compartimentarile interioare personalizate.

Imobiliara SRL-companie fondata in 1994 .Din anul 2004 dezvolta propriile proiecte imobiliare:achizitie teren, proiectare, executie si vanzare.
Proiectele sunt imobile de locuinte si birouri cu min 5 etaje si 2subsoluri.
Dezvoltam proiecte in Bucuresti,Predeal si Neptun.
Dotarea tehnologica,utilajele si finisajele folosite au confirmat calitatea contractata.
Incepem noi proiecte in Bucuresti,Predeal si Neptun!
Sunteti interesat?www.imobiliarasrl.ro

Expirat
Arhitect asistent  -  IMOBILIARA SRL