ARHITECT/ARHITECT DE INTERIOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Absolvent al Facultatii de Arhitectura/Arhitectura de Interior
Candidatul ideal
Firma AD Design Services S.R.L angajeaza persoana:
* dinamica, entuziasta, talentata;
* responsabila, serioasa, creativa;
* cu spirit de lucru proactiv si eficient;
* Experienta in programe grafice actuale software: AUTOCAD, Photoshop, eventul 3Ds Max;
* 0-2 ani experienta arhitecturala profesionala;
* Utilizarea altor programe de proiectare/vizualizare 2D si 3D reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Program Luni – Vineri (8.30-16.30);
Pachet all inclusive la birou (cafea, apa, ceaiuri);
Spatiu de lucru adecvat (langa statia de metrou Timpuri Noi).

Echipa AD Design Services are un colectiv restrans si eficient si este in cautarea unui coleg nou care sa ocupe pozitia de Arhitect Junior.
Suntem o companie cu experienta, orientata spre proiecte diverse. Colectivul este format din arhitecti si arhitecti de interior care sunt in permanenta cautare de noi provocari. Scopul nostru este de furniza soluții complete si corecte in servicii de proiectare, in domenii diferite (proiecte de arhitectura civila, restaurari si amenajari de interior). Multe din proiecte sunt dezvoltate de la stadiul de concept pana la faza de Proiect Tehnic si Detalii de Executie, trecand prin toate etapele de proiectare, avizare si ajungand pana la urmarirea executiei.
Avem biroul in Bucuresti, Strada Petre Liciu, nr.8, Sector 4.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos