Publicat 21 Sep 2020 | Reactualizat 19 Oct 2020 | Expiră 22 Oct 2020

Area Sales Representative - Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experienta: minim 3 an in FMCG / HoReCa
  • Experienta intr-o companie cu un business similar - avantaj
  • Studii: liceu (studii superioare – avantaj)
  • Permis de conducere: categ B
  • Cunostinte de limba engleza: vorbitor fluent – avantaj
  • Motivat de o cariera in vanzari
  • Comunicativ, curios si cu initiativa

Descrierea jobului

Ce vei face

  • Vei vinde cea mai completa solutie de bauturi reci si calde din piata
  • Promovarea brandurilor din portofoliu (Davidoff, Piacetto, Tchibo, Suki Tea, Da Vinci etc)
  • Mentinerea legaturii cu clientii existenti prezentandu-le produsele si solutiile oferite de companie
  • Dezvoltarea bazei de clienti prin intermediul unei constante cercetari a pietei
  • Account management
  • Implementarea promotiilor conform calendarului agreat
  • O foarte buna executie in piata

Ce iti oferim
  • Un loc de munca intr-o companie in plina expansiune
  • Salariu fix + bonus (sistemul de bonusare ofera posibilitatea de castig nelimitat)
  • Beneficii: masina de serviciu, telefon, laptop, tableta, tichete de masa, asigurare medicala privata de sanatate.
  • Un mediu de lucru ce incurajeaza initiativa

Tchibo Coffee Services, lider european in relatia B2B pe segmentul de cafea, este partenerul oficial pentru Romania, Bulgaria si Ungaria al Partener Coffee Services.
Partener Coffee Services ofera solutii complete: cafea, ceai, pudra de ciocolata, echipamente pentru prepararea cafelei, atat pentru segmentul Ho.Re.Ca, Vending cat si pentru segmental Office si Home.

www.caffea.ro, www.espressodepo.ro

Expirat
Area Sales Representative - Bucuresti  -  Partener Coffee Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles