Gratis

Area Sales Representative- Bucuresti, Cluj, Iași

BEAUTYWOOD RO S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Are experiență in vânzarea produselor de estetică facială,dermato-cosmetice,minim 1 an OBLIGATORIU
  • Are abilități de negociere si comunicare
  • Are spirit de echipă,atitudine proactivă si flexibilitate
  • Are aptitudini organizatorice
  • Disponibilitate la deplasări
  • Locat in Bucuresti,Cluj Napoca,Iasi

Descrierea jobului

  • Promovează brand-ul ,imaginea,produsele si serviciile companiei ,in concordanță cu interesele acesteia,cu procedurile interne specifice
  • Identifică si contactează clientii corespunzători specificului produselor si sistemului de lucru
  • Actualizează baza de date/clientela din teritoriul alocat
  • Dezvoltă portofoliul de clienți din teritoriul alocat
  • Urmăreste nivelul general de satisfacție a clienților
  • Colectează și sintetizează informații despre piață
  • Realizează bugetul de vânzări (lunar/anual)
  • Organizeză workshop-uri,training-uri specifice tipologiei de bussines
  • Analizeaza tendintele din piață,dar si a concurenței,in vederea abordarii strategiei de piață
Noi oferim:
  • Câstiguri atractive,bazate pe parte fixă si comision in funcție de realizări
  • Masină de serviciu/laptop/telefon
  • Produse profesionale certificate de înaltă calitate
  • Training de specializare
  • Cursuri de dezvoltare personală
  • Team-building

IMAGE Skincare este un brand professional,clinic,de ingrijire a pielii,creat-de la bun inceput-pentru profesionistii din domeniu.
IMAGE Skincare, este un brand de cosmetică medicală din Statele Unite #1
Noi facem lucrurile puțin diferit,prioritizăm stiința si rezultatele in defavoarea trendurilor.Iar după ani si ani suntem mândri sa afirmăm ca produsele si tratamentele noastre formulate de catre medici au obtinut recenzii favorabile si nenumarate premii,castigând increderea a peste 30.000 de esteticieni din 60 tari.
Ca urmare a expansiunii companiei noastre pe piata din România ,ne marim echipa de vanzări pe județele:
1-București,Prahova,Arges,Buzău,Constanța,Ilfov,Călărasi,Dâmbovița
2-Iași,Suceava,Bacau,Neamț,Botosani,Vaslui
3-Cluj,Sibiu,Brasov,BaiaMare,Alba,Bistrita,Mures
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024