Publicat 13 Oct 2008 | Expiră 13 Nov 2008

Area Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in vanzari minim 3 ani
- abilitati de comunicare, analiza, negociere si organizare
- orientare catre obiectiv
- carnet de conducere categoria B
- aspect fizic ingrijit
- seriozitate
- disponibilitate la program prelungit

Descrierea jobului

Responsabilitati
- realizarea obiectivelor de vanzari si clienti pe zona alocata ( Bucuresti si judetele limitrofe)
- urmarirea derularii contractelor cu partenerii si a incasarilor
- fidelizarea clientilor si cresterea cotelor de piata
- mentine legatura cu LKA si IKA din zona de responsabilitate
- participa activ la realizarea rapoartelor de piata: zilnice si saptamanale din zona alocata
Beneficii
- pachet salarial atractiv
- masina
- telefon
- laptop

Grup de firme productie si distributie FMCG cu sediul in Bucuresti si Galati

Expirat
Area Sales Manager  -  Prutul Sa