Area Sales Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

France Air Romania, filiala locala a France Air, o companie cu vasta traditie in proiectarea, producerea si distributia de sisteme pentru ventilarea si tratarea aerului, recruteaza pentru biroul din Bucuresti:

Pentru a intari echipa noastra comerciala din Bucuresti, cautam Area Sales Manager.
  • Candidatul trebuie sa aiba o experienta dе cel putin 3 ani in vanzarea produselor HVAC, dе preferat in ventilatie industriala sau comerciala.
  • Studii superioare de specialitate (instalatii / constructii sau alte studii tehnice echivalente).
  • Autonom, dinamic, organizat, comunicativ.
  • Disponibil pentru Business Trips in regiunile de care este responsabil.

Descrierea jobului

  • Gestionеaza si dеzvolta portofoliul de clienti, rеspеctand strаtegia dе vanzarе stаbilita dе societаtе;
  • Este responsabil de indeplinirea planului de vanzari stаbilit de managerul general;
  • Promoveaza produsele France Air prin deplasari frecvente la clienti;
  • Pregateste si transmite oferte catre clienti, in colaborare cu departamentul de ofertare, si urmareste statusul acestora ;
  • Negociază contractele de vanzare ;
  • Asigura clientilor consultanta tehnica in cadrul contractelor incheiate
  • Urmăreste incasarea la timp a facturilor in cadrul contractelor negociate.

Beneficii:
  • Salariu fix
  • Bonusuri de performanta
  • Masina de serviciu
  • Telefon mobil
  • Laptop
Obiectivul nostru este acela de a contribui la crearea unui mediu sanatos si sigur, in care calitatea aerului si confortul sunt elementele de baza.

France Air Romania este filiala a grupului Airvance (www.airvancegroup.com), designer, producator si distribuitor de sisteme pentru ventilarea si tratarea aerului, Obiectivul nostru este acela de a contribui la crearea unui mediu sanatos si sigur, in care calitatea aerului si confortul sunt elementele de baza.

Publicat 20 oct. 2021 Reactualizat 19 nov. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos