Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 31 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Area Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Persoana ambitioasa, cu initiativa, orientata catre rezultate, pozitiva, dinamica, organizata, cu putere de convingere.
• Necesita abilitati de comunicare, relationare, planificare, motivare, asimilare rapida de informatii,
• Experienta in domeniul vanzarilor catre magazine specializate - poate constitui un avantaj.
• Permis de conducere categoria “B“.

Descrierea jobului

Rolul Area Sales Managerului in echipa Profipet este de a dezvolta afacerea companiei prin dezvoltarea si organizarea echipei pe care acesta o conduce.

RESPONSABILITATI :
• Coordoneaza activitatea Agentilor de vanzari din zona alocata
• Asigura implementarea politicii comerciale a companiei
• Dezvolta afacerea in zona alocata
• Recruteaza, dezvolta si evalueaza echipa pe care o coordoneaza

OFERTA ( BENEFICII ) :
• Pachet salarial atractiv format din fix + bonusuri din vanzari corelate cu performanta
• Masina de serviciu
• Oportunitati de dezvoltare a carierei

Compania Profipet este lider de piata la nivel national in domeniul hranei si accesoriilor pentru animale de companie. De 23 de ani portofoliul nostru de produse acopera intregile nevoi ale tuturor posesorilor de animale de companie, cat si a partenerilor nostri. Firma detine 5 depozite logistice in Romania si unul in Bulgaria oferind servicii de distributie la nivel national.

Expirat
Area Sales Manager  -  SC PROFIPET COM SRL