Publicat 29 Oct 2008 | Expiră 29 Nov 2008

Area Sales Manager - Tehnic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in vanzari bussiness to bussiness;
- Cunostinte tehnice;
- Abilitati de management (coordonare si leadership);
- Bun negociator;
- Cunostinte bune de limba engleza;

Descrierea jobului

Clientul nostru este un mare producator de materiale de constructii din Romania, cu sediul principal la Iasi.

- Mentinerea relatiilor cu companiile client si distribuitorii in zona alocata:Judetul Brasov si Judetele invecinate;
- Realizarea si implementarea strategiei de vanzari in teritoriul alocat;

Pachet beneficii:
- masina, laptop, telefon;
- salariu foarte competitiv pe piata din Brasov;

Trenkwalder Sobis este parte a grupului Trenkwalder, care în ultimii 20 de ani, prin soluţiile de personal oferite a devenit lider în domeniu în Europa.

Expirat
Area Sales Manager - Tehnic  -  TRENKWALDER SOBIS