Publicat 17 Oct 2008 | Expiră 16 Dec 2008

AREA SALES MANAGER - BUCURESTI

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
- Cunostinte foarte bune MS Office
- Cunostinte bune limba engleza
- Abilitati excelente de comunicare si negociere
- Experienta pe un post similar 5-10 ani -avantaj materiale de constructii
- Persoana orientata spre atingerea obiectivelor, spirit organizatoric, initiativa
- Permis auto categoria B

Descrierea jobului

- Promovarea produselor si a imaginii companiei
- Identificarea potentialilor clienti, crearea si mentinerea portofoliului
- Gestionarea potentialilor clienti pe zona alocata
- Realizarea obiectivelor de performanta propuse
- Monitorizarea pietei si monitorizarea clientilor competitorilor
- Identificarea si evaluarea oportunitatilor de business
- Salariu foarte motivant si comision din vanzari
- Masina de serviciu, telefon, laptop
- Suport pentru dezvoltare profesionala

Gres de Gres, firma ce activeaza in domeniul comercializarii produselor destinate finisajelor de interior (gresie, faianta, usi, parchet, vopseluri, obiecte sanitare, etc.).

Expirat
AREA SALES MANAGER - BUCURESTI  -  Gres de Gres