Gratis

AREA SALES MANAGER BUCURESTI

SC SELERON SRL

Candidatul Ideal

- sa detina obligatoriu, cel putin studii medii
- cunostinte in utilizarea calculatorului
- abilitati de comunicare
- abilitati de planificare si organizare
- initiativa
- insusiri de lider
- onest, sociabil, dinamic.

Descrierea jobului

- promovarea numelui, a imaginii si a produselor companiei
- produsele promovate sunt destinate vopsitoriilor auto (vopseluri, lacuri, chituri etc)
- cautarea si stabilirea de contacte a potentialilor clienti
- identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- vizitarea clientilor, cu regularitate
- maximizarea vanzarilor si a valorii adaugate
- idei de promovare produse, oferte specifice;

Beneficii:
- masina de serviciu;
- telefon;
- participarea la training-uri;
- participare la team building-uri;
- zilele libere legale nu se lucreaza;
- program de Luni pana Vineri (nu se lucreaza in weekend);
- concediu de odihna 21 zile, cand doreste angajatul;
- posibilitatea unei cariere pe termen lung.

Pachetul salarial este motivant si este format din:
- salariu fix + bonusuri + extra beneficii (se acorda integral pe cartea de munca);
- pachet salarial minim 6000 lei;
- tichete de masa 40 lei/zi;
- tichete cadou;
- vouchere de vacanta ;
- asigurare privata de sanatate;
- abonament carti Bookster
- premii de Paste si de Craciun;
- zile suplimentare de concediu;
- premii pentru ocazii speciale.

SC SELERON SRL este o afacere de success, creata la inceputul anului 2007, in Suceava, de o familie de antreprenori romani. In prezent, SC SELERON SRL acopera aproximativ 95% din teritoriul national, prin intermediul agentilor de vanzari si a magazinelor proprii, fiind cea mai importanta firma din Romania in domeniul produselor de vopsitorie auto.
Datorita ambitiei si implicarii, SC SELERON SRL va continua cu pasiune sa creeze noi parteneriate, sa lanseze produse noi, sa le modernizeze pe cele deja existente, va continua expansiunea, se va concentra pe munca pentru a oferi servicii si produse de calitate clientilor, care merita tot sprijinul si efortul, pentru ca satisfactia lor reprezinta cheia succesului nostru.
Alatura-te firmei noastre, ca sa evoluam impreuna!
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024