Gratis

AREA SALES MANAGER Bucuresti - Moldova - Dobrogea

Radaway Romania S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare
  • Minim 3 ani de experienţă in vanzari
  • Experienţă în vânzări in canalul Retail &DIY
  • Experienţa în domeniul produselor pentru baie va fi considerată un plus
  • Orientare catre client si capacitate de a intelege nevoile acestuia
  • Ambitie si perseverenta in realizarea targetelor de vanzare
  • Abilitati de negociere
  • Excelente abilităţi de comunicare interpersonale
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitate pentru deplasări

Descrierea jobului

Responsibilitati cheie :
  • Promovarea intensiva a produselor si serviciilor Radaway in zona: Bucuresti -Ilfov - Moldova-Bucovina-Dobrogea
  • Analiza pieţei pentru identificarea de noi oportunităţi de vânzare
  • Identificarea , contactarea si implementarea de clienti noi
  • Administrarea clienţilor din zona in responsabilitate
  • Realizarea targetului de vânzări
  • Gestionarea soldurilor clientilor
  • Planificarea si raportarea activitatii proprii

Radaway - Producător și distribuitor european de top de o gama larga de produse pentru baie(cabine de dus, uși de duș, cădițe de duș , paravane pentru căzi , căzi de baie ) , este unul dintre liderii pietei romanesti de profil.
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 19 Mai 2024