Publicat 29 Oct 2008 | Reactualizat 26 Nov 2008 | Expiră 29 Nov 2008

Area Sales Manager - Brasov

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana organizata, cu minim 2 ani experienta in vanzari, preferabil FMCG si, in special, industria alimentara.

Bune abilitati de comunicare, cunostinte privind coordonarea in vanzari, vanzarea retail si key account, distributia directa si indirecta, buna cunoastere a specificului si zonei orasului Brasov.

Descrierea jobului

Angajatul va avea responsabilitati de coordonare a echipei de vanzari retail si key account in zona alocata, in vederea atingerii obiectivelor de vanzari.
Totodata, angajatul va coordona distributia directa prin punctul de lucru Brasov.

S.C. Albalact S.A. este unul dintre principalii jucatori pe piata lactatelor din Romania, companie dinamica, moderna, aflata in plina dezvoltare.

Expirat
Area Sales Manager - Brasov  -  SC ALBALACT SA