Publicat 28 Nov 2006 | Expiră 29 Dec 2006

AREA MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana dinamica
- Minim 2 ani experienta in productie sau comert
- Studii tehnice de specialitate ( chimie, farmacie, stiinta materialelor, metalurgie)
- Obligatoriu permis de conducere cat. B
- Disponibilitate pentru deplasari dese si constante in zona alocata
- Domiciliul stabil in Sibiu
- Aptitudini de comunicare si negociere

Descrierea jobului

Area Manager - judetele Alba, Sibiu, Brasov, Mures, Harghita, pentru distribuirea de materii prime (adresate industiei maselor plastice, chimiei industriale si alimentare, healthcare, metalelor, cauciucului) si echipamente tehnologice adresate acestor industrii.
- Intretinerea si dezvoltarea de relatii comerciale cu partenerii interni
- Cercetarea si cunoasterea temeinica a oportunitatilor pietei locale
- Mentinerea clientilor existenti, identificarea de noi clienti
- Urmarirea permanenta a dinamicii vanzarilor si a miscarii stocurilor
- Analiza si urmarirea atenta a transformarilor pietei
- Colaborarea permanenta cu echipa de vanzari din Bucuresti
- Masina, telefon

Companie romano-elvetiana cu sediul in Bucuresti, specializata in distributia de materii prime si produse finite pentru toate ramurile industriei.

Expirat
AREA MANAGER  -  ROMINKO