Publicat 15 Feb 2006 | Reactualizat 09 Mar 2006 | Expiră 18 Mar 2006

Area Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calitati
- persoana organizata si orientata catre rezultat
- aptitudini de coordonare
- abilitati de comunicare, relationare si negociere
- initiativa, tenacitate, seriozitate
- atitudine pozitiva
- carnet de conducere categoria B si masina reprezinta un avantaj
- cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj

Competenta minima necesara
1. Educatia minima necesara – minim studii medii
2. Experienta minima necesara - 1 an experienta in coordonare promotii/ activitati de merchandising/ market research
3. Calificari ce constituie un avantaj - Training-uri de Project Management, Time Management, Leadership, Train the Trainer

Descrierea jobului

Descriere job:
- Coordonarea activitatii desfasurate atat in orasul sau, cat si in anumite orase din judetele apropiate, prin intermediul unor City Manageri
- Recrutarea si formarea echipei de merchandiseri din intreaga zona
- Coordonarea desfasurarii proiectelor de merchandising
- Raportarea la timp a activitatii zilnice
- Respectarea bugetelor pentru fiecare proiect in parte

Expirat
Area Manager  -  SPAR Merchandising Romania