Publicat 16 Iun 2008 | Reactualizat 15 Iul 2008 | Expiră 17 Iul 2008

AREA MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent de studii superioare
-experienta in vanzari directe
-experienta in coordonarea unei echipe;
-abilitati de negociere si motivare;
-dinamism si flexibilitate;
-orientare spre rezultate;
-gandire pozitiva.

Descrierea jobului

-participarea la programul de training regional si national;
-coordonarea echipei atat in activitatea de vanzare cat si de post-vanzare;
-organizarea si planificarea activitatilor
-urmarirea contractelor aflate in portofoliul echipei;
-intocmirea rapoartelor de activitate.

Beneficii:
-program de training extensiv,la nivel regional si national;
-finantare continua pe toata durata colaborarii;
-pachet de bonusuri motivant;
-sistem de comisionare performant;
-posibilitati reale de promovare;
-mediu de lucru profesionist.

Grupul financiar internaţional Grawe a decis în anul 2000 intrarea pe piaţa românească a asigurărilor de viaţă prin înfiinţarea societăţii Grawe România Asigurare SA, al cărei acţionar majoritar este, deţinând 99,98% din capitalul social. In prezent, Grawe România a diversificat paleta de produse, adăugând asigurărilor de viaţă, asigurări de sănătate şi de accident.

An de an, evoluţia constantă a companiei Grawe România a reprezentat o confirmare a deciziei iniţiale, strategia bazată pe siguranţă şi eficienţă clasându-ne la sfârşitul trimestrului 1 in 2008 pe locul 3 cu o cota de piata de 10,81.
In 2008 Grawe va dezvolta noi linii de business urmarind o crestere de 30% a volumului de prime subscrise.

Expirat
AREA MANAGER  -  GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles