Publicat 19 Feb 2008 | Reactualizat 19 Mar 2008 | Expiră 21 Mar 2008

AREA MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana tanara,dinamica,deschisa la nou.
Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara
Studii superioare tehnice
Cunostinte de marketing si vanzari;
Persoana comunicativa, cu initiativa, flexibila;
Orientare catre rezultate;
Cunoasterea pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook etc.);
Cunostinte avansate de limba engleza
Disponibilitate ptr deplasari in tara

Descrierea jobului

Deschide colaborarea cu clienti noi
Implementeaza strategia de vanzare a firmei
Urmareste indeplinirea contactului si face vizite la clienti
Urmareste si proceseaza comenzile clientilor
Pregateste si anunta ofertele de vanzare
Urmareste derularea contractelor conform cerintelor companiei
Asigura comunicarea eficienta cu Directorul de Vanzari
Indeplineste planul de vanzari conform bugetului alocat

Einhell Romania este filiala locala a firmei Einhell AG din Germania, lider in domeniul DYI (scule electrice si masini de gradinarit) www.einhell.ro
Contact:
E-mail : office@einhell.ro
Tel.: 021-318.55.44

Expirat
AREA MANAGER  -  Einhell Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles