Publicat 18 Feb 2008 | Reactualizat 17 Mar 2008 | Expiră 20 Mar 2008

Area Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana dinamica cu spirit intreprinzator, energic si orientat spre rezultate;
- Capacitate de planificare si evaluare a activitatilor proprii;
- Capacitate de mobilizare si motivare a echipei;
- Abilitati de negociere;
- Studii superioare;
- Disponibilitate pentru deplasari si efort prelungit;
- Usurinta in utilizarea Ms Office;
- Experienta de 2-3 ani in domeniul vanzarilor si in coordonarea de colective;
- Permis auto cat. B. – minim 3 ani vechime.

Descrierea jobului

- Respecta standardele stabilite de companie;
- Initiaza, implementeaza si gestioneaza proiecte de dezvoltare la nivelul agentiilor din cadrul zonei alocate;
- Coordoneaza, monitorizeaza si controleaza activitateai punctelor de lucru subordonate;
- Colaboreaza cu Departamenul de resurse umane in vederea asigurarii cu personal in agentiile pe care le coordoneaza;
- Intocmeste si prezinta managementului spre analiza rapoarte privind activitatea agentiilor din aria sa de responsabilitate si propune masuri de imbunatatire;
- Face demersurile in vederea obtinerii autorizatiilor necesare bunei desfasurari a activitatii punctelor de lucru coordinate.

Beneficii
Pachet salarial atractiv

Clientul nostru este o companie britanica de pariuri sportive si nonsportive, investitie a unui celebru grup britanic, grup cu o cifră de afaceri de peste 2 miliarde de euro.

Business IQ is specialized in providing recruitment and selection services on the Romanian market. We focus on the specifics of your industry and help you make informed decisions about the right people for your business.
We help our clients communicate, attract and select the best professionals and support our partners in the area of image building and recruitment.

Expirat
Area Manager  -  Business Equilibrium SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles