Publicat 09 Ian 2007 | Reactualizat 07 Feb 2007 | Expiră 09 Feb 2007

AREA BUSINESS UNIT SPECIALIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent al Facultatii de Medicina
-Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Adaptabilitate, integritate
- Orientare catre atingerea obiectivelor
- Dinamic, entuziast, bine organizat
- Atitudine proactiva
- Disponibilitate pentru a calatori intens
- Capacitate atat pentru lucrul individual cat si in echipa
- Experienta in vanzari in domeniu constituie un avantaj
- Cunostinte avansate de limba engleza, atat vorbit cat si scris
- Bune cunostinte de operare PC – Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Prospectarea pietei pentru identificarea de noi clienti
- Promovarea produselor catre clienti
- Intocmirea planurilor si a rapoartelor de activitate
- Intocmirea bazei de date clienti
Beneficii:
- Mediu de lucru profesional, echipa dinamica, oportunitate pentru dezvoltarea profesionala, instruire periodica
- Salariu motivant, bonus, logistica: masina, laptop, telefon mobil

SofMedica a fost infiintata in anul 1994. Activeaza in domeniile: dializa, chirurgie cardiovasculara, terapie intensiva, chirurgie robotica si in domeniul farmaceutic. Este reprezentant exclusiv al companiei Edwards Lifesciences (www.edwards.com)

Expirat
AREA BUSINESS UNIT SPECIALIST  -  SofMedica

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles