Gratis

AP Accountant

ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL SRL

Candidatul Ideal

Titularul postului are un rol in activitatea de executie a operatiunilor ce derivã din:
  • Interesul permanent pentru noutatile legislative;
  • Capacitatea de adaptare si implementare;
  • Autoperfectionare si valorificare a experientei dobandite;
  • Capacitate de analiza si sinteza si de gasirea a unor solutii;
  • Spirit de echipa si capacitate de a lucra independent;
  • Abilităţi în utilizarea calculatoarelor şi a altor echipamente informatice;
  • Disciplina profesionala;
  • Calitatea lucrarilor executate

Descrierea jobului

ATRIBUŢII PRINCIPALE:
  • Verifica si inregistreaza in contabilitate facturile furnizorilor de servicii interni si externi (conturi 401,408,409,471);
  • Evidenta contractelor de servicii
  • Verifica si inregistreaza facturile de investitii (cont404)
  • Responsabil de evidenta contabila a conturilor bancare (conturi cls5)
  • Tine evidenta obiectelor de inventar in folosinta (cont303)
  • Responsabil in echipa pentru inventarierea anuala, auditul financiar precum si colaborarea cu celelalte departamente functionale.

Descrierea companiei

Oilfield Service Industry
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024