Gratis

Sofer TUR-RETUR/COMUNITATE categoria C+E

COMSAR EXPRES SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe necesare:

- Permis de conducere CAT. C+E
- Seriozitate, onestitate, profesionalism;
- Să fie ordonat;
- Experiența în muncă, minim 5 ani pe camion de mare tonaj, 40T;
- Cunoaștere a normelor și reglementărilor aplicabile de conducere.

Descrierea jobului

​Societatea de transport SC COMSAR EXPRES SRL Bistrița angajează Sofer C+E / Conducator auto transport rutier de marfuri, experiența în domeniu constituie avantaj. Regim tur - retur RO-DE-NL/BE-RO sau comunitate. Țările tranzitate sunt RO, HU, A, IT, DE, BE, NL, LX, FR.

SC COMSAR EXPRES SRL companie de transport marfa. Pentru mai multe informații vă rugăm să ne contactați telefonic SAU sa ne trimiteti CV-ul intr-un mesaj pe WhatsApp la nr. de telefon 0757589718.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024