Animator & Supraveghetor copii / Experience Officer

Destiny Park S.R.L. 30 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

ROLUL DE EXPERIENCE OFFICER

Experience officers sunt viața și sufletul Destiny Park! În acest mediu energic, sociabil și distractiv, veți juca un rol cheie în crearea de amintiri uimitoare și impresii de durată pentru vizitatorii noștri: educarea copiilor asupra scenariilor din lumea reală prin activități de joc de rol în care ajung să experimenteze cum este să ai diferite locuri de muncă. S-ar putea să vă petreceți ziua fiind pilot, chirurg sau pompier!

DESPRE TINE
Căutam persoane care să se regasească în descrierea aceasta:
  • Îi place să lucreze cu copiii și este încântat să ofere o experiență excelentă fiecărui vizitator
  • Este încrezător, interacționeaza pozitiv cu copiii de diferite vârste
  • Abilităţi de comunicare, dialog şi socializare;
  • Creativ, empatic, iubitor de copii, calm capabil să lucreze în echipă
  • Construieste rapid relații pozitive
  • Este pasionat și caută excelența în toate interacțiunile cu vizitatorii
  • Abilitatea de a performa într-un mediu de lucru foarte rapid
  • Este pasionat și entuziasmat de tot ce reprezintă Destiny Park și de experiența vizitatorilor
  • Observă și supraveghează atent copiii pe parcursul programului
Este de dorit să ai experiență în arta spectacolului și / sau lucrul cu copiii, cu toate acestea, ne-ar plăcea să cunoaștem candidați care sunt pozitivi, deschiși și dornici să ofere vizitatorilor noștri cea mai bună vizită posibilă!

Acesta este un post vacant continuu, deoarece căutăm o serie de roluri diferite, cum ar fi durată determinată, sezonier, part-time, internship și cu normă întreagă.

Descrierea jobului

OFERTA NOASTRA
  • Salariu atractiv – 3.000-3.500 Ron
  • Al 13-lea salariu
  • Tichete de vacanta
  • Oportunități de creștere și dezvoltare
  • Training specializat oferit de Expertul in parenting si Ambasadorul nostru Urania Cremene
  • Acces la programe de training generale și specifice rolului
  • Schemă de bonus (punctualitate, rezultate excepționale, Bonusuri acordate Angajatul lunii/ angajatul anului – excursii la cele mai mari parcuri de distractii din lume)
  • Bonusuri suplimetare pentru recomanadarea Destiny Park ca angajator
  • Discount si bilete de acces gratuite în Destiny Park
  • Program de discounts agreat cu partenerii Destiny Park
  • Asigurare privată de sănătate sau abonament medical
  • Program de lucru flexibil Miercuri-Duminica sau doar Sambata-Duminica
  • Echipa consolidate si dinamica

Descrierea companiei

Destiny Park
O lume condusă de copii!

Locul unde lumea e în mâna copiilor.

Am creat pentru copii un mediu educațional în care le este stimulată curiozitatea, le este valorizată creativitatea, iar colaborările sunt încurajate. Încercăm să întărim conexiunile cu mediul înconjurător prin derularea diferitelor experiente tematice ce includ comunitatea, vecinătatea și cartierul, orașul și resursele materiale.
Aviatori, medici, prezentatori de televiziune, bancheri, pompieri, bucătari, fermieri, polițiști, programatori – o lume întreagă li se așterne la picioare copiilor în acest loc magic creat de ei, pentru viitorul lor. Este orășelul minunat unde vocațiile, talentele și pasiunile celor mici sunt observate de specialiști în educație. Totul pentru a descoperi din timp care ar putea fi domeniile în care vor excela peste ani, pentru a le înțelege destinul în vreme ce se joacă într-un imens parc al inteligenței. Părinții se pot relaxa la cumpărături în Băneasa Shopping Center, pot vedea un film la cinema sau se pot destinde în lounge-ul unde cărţile din biblioteca pe care o punem la dispoziție le pot ține companie. Cei mici sunt în grija specialiștilor și a personajelor Destiny Park.

Vino alături de noi, intră în lumea condusă de copii

Publicat 23 Sept. 2022 Expiră 23 Oct. 2022