Animator socio-educativ:

Fabiola Turism - 10 poziții
Oraș de lucru
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Să fie o persoană caldă, veselă, gata de a intra în pielea oricărui personaj;
Atenție distributivă, nivel înalt de responsabilitate;
Persoana iubitoare de copii, dornică să relaționeze cu aceștia, răbdătoare, energică, cu multă imaginație și inventivitate;

Descrierea jobului

-Insoteste grupurile de copii in excursii si tabere scolare
-Sustine activitatile sportive si creative
-Creeaza impreuna cu echipa noi ateliere si tematici tabere
-Este disponibil pentru deplasari in tara ( pentru excursii si tabere)
-Mentine siguranta copiilor in parcul de distractii ( punerea hamurilor pentru tiroliana, traseu de dificultate, casti pentru siguranta pe atv, trambulina sau perete de catarat etc)
-Mentine buna dispozitie in timpul calatoriei cu autocarul cat si in serile distractive din excursii si tabere

Descrierea companieiAgentia Fabiola&Alex Turism este o agentie de turism touroperatoare, cu o experienta de peste 20 de ani pe piata turismului, in topul organizarilor de excursii si tabere scolare din Romania. Echipa este tanara, formata din persoane calificate si bine instruite cu capacitatea de acomodare si intelegere dupa cerintele clientului. Hai si tu alaturi de noi!!
Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022