Publicat 28 Feb 2018 | Reactualizat 28 Mar 2018 | Expiră 31 Mar 2018

Animatoare copii loc joaca

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti o persoana vesela, plina de energie si iti place sa lucrezi cu copiii? Atunci vino in echipa noastra - suntem in cautarea unor animatoare pentru copii pentru diferite locatii de joaca din Mall-urile Bucurestiului.
Apreciem veselia, buna dispozitie si dorinta de a antrena copiii in activitati socio-educative!
De la tine avem nevoie de:
- Supravegherea atenta a locului de joaca si a copiilor;
- Disponibilitate pentru lucrul in ture dar si in weekend;
- Proactivitate la locul de munca.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Participarea la diverse activitati recreativ- educative in care vei angrena copiii;
- Mentinerea locului de munca curat si organizat, conform procedurilor interne;
- Supraveghezi copiii si ai grija ca joaca lor sa fie sigura si fara incidente neplacute;
- Te asiguri ca sunt respectate regulile locului de joaca;
- Supraveghezi locul de joaca si ai grija ca toate atractiile sa fie in perfecta stare de functionare;
- Observi si monitorizezi activitatile copiiilor, aplanezi potentialele situatii conflictuale aparute intre acestia;
- Semnalezi managerului eventualele probleme ivite.

Beneficii:
- Tichete masa si cadouri de sarbatori;
- Bonusuri in functie de performante;
- Traininguri si teambuildinguri;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Companie cu o vasta experienta in domeniul entertainmentului pentru copii. Gymboland este un loc dedicat copiilor, desprins din cele mai frumoase povesti fara sfarsit, unde distractia si misterul salasluiesc in armonie. Scopul nostru este sa aducem zambetul pe fata fiecarui copil care paseste in lumea Gymboland! Prin calitatea si diversitatea serviciilor oferite stim ca ne-am atins scopul!

Expirat
Animatoare copii loc joaca  -  Gymboland

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles