Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 16 Ian 2016

Angajez editor lung metraj (drama)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in editare lung metraj este obligatorie. Candidatii interesati de acest job sunt rugati sa trimita un CV si sa precizeze care sunt tarifele dorite (pret pe ora sau zi de lucru).

Descrierea jobului

Producator de film caut un editor specializat si cu experienta in domeniu: editare lung metraj. Filmul pe care il dorim editat este in limba engleza, a fost filmat in Londra in August 2014 si dorim sa il trimitem la diverse festivaluri. Genul lung metrajului este drama/psihologic.

Uranus Pictures este o companie infiintata cu scopul de a produce filme independente cu buget foarte redus. Firma fost infiintata in Marea Britanie in 2015.

Expirat
Angajez editor lung metraj (drama)  -  Uranus Pictures Ltd

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles