Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Angajare arhitect cunoscator ARCHICAD

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

BE HOME CONCEPT , cu sediul in Bucuresti, birou de proiectare avand ca domeniu de activitate proiectarea de arhitectura, design, cauta in vederea angajarii un arhitect care sa se alature echipei.

Descrierea jobului

Responsabilitatile vor fi : participarea sau elaborarea si coordonarea proiectelor, pentru toate fazele de proiectare, pentru proiecte medii si mari, coordonarea specialitatilor – instalatii, structura, verificatori, experti, consultanti, etelaborarea proiectelor de concept, a prezentarilor si a studiilor de solutii, urmareste incadrarea in termenele stabilite , intocmeste documentatia pentru obtinerea avizelor si autorizatiilor, vizite pe santier.

Cautam pe cineva care sa aiba cunostinte de ARCHICAD. Cerinte suplimentare – constituie un avantaj : experienta pe santier, cunostinte avansate de randare 3D, utilizare Adobe Photoshop, Adobe Indesign, cunostinte avansate in postprocesare randari.

Daca sunteti interesati, va rugam sa trimiteti CV-ul d-voastra alaturi de un portofoliu reprezentativ, pe adresa de e-mail office@behome.ro sau relatii la telefon: 0724 564 442 Arh. Elena Bejan.

Conditii de munca avantajoase, salariul motivant, mediu de lucru placut – posibilitati majore de dezvoltare.

Suntem in piata din anul 2008, obiectivul ales fiind implicarea in proiecte speciale cu valoare adaugata ridicata, specializati in executia lucrarilor pentru proiecte realizate in zone protejate - zone de de conservare a valorilor de patrimoniu.

Serviciile de arhitectura sunt oferite in domeniile:
  • Constructii noi
  • Renovari si restaurari, extinderi ale unor structuri existente
  • Elaborarea documentatiilor pentru Autorizatia de Construire/Demolare si avizele aferente
  • Urbanism
  • Design de Interior
  • Consultanta specializata
  • Expertiza tehnica
  • Studii de fezabilitate (S.F. )
  • Documentatii de avizare a lucrarilor de interventii (D.A.L.I.)
  • Dirigentie de santier

Expirat
Angajare arhitect cunoscator ARCHICAD  -  Be Home Concept S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles