de ani Fără Frică...

Publicat 19 Ian 2016 | Expiră 20 Feb 2016

Angajare agent pe divizia tigari si divizia inghetata

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta de minim 12 luni in vanzari;
• Permis de conducere categoria B
• Excelente abilitati de comunicare si orientare catre client.
• Atitudine pozitiva, dorinta de asumare a responsabilitatii.
• Adaptabilitate, rezistenta la stres, efort, rutina si orientare catre solutii.
• Capacitatea de a prioritiza şi organiza munca, pentru a utiliza în mod eficient timpul de care dispui. • Capabilitatea de a acoperi mai multe arii de activitate.
• Abilitati de operare PC.
• Entuziasm pentru lucrul in echipa
• Flexibil fata de stilurile de lucru si deschis la schimbari.

Descrierea jobului

• Vizitarea clientiilor conform rutei zilnice
• Colaborarea cu clientii pentru a identifica oportunitati de a creste comenzile si pentru a gasi solutii pentru dezvoltarea afacerii lor
• Plasarea mijloacelor fixe (rafturi,vitrine frigorifice) la clientii de pe ruta ta, respectand in acest sens regulile si normele companiei
• Respectarea politicii comerciale (referitoare la credit, promotii, discount-uri, etc)
• Realizarea indicatorilor cheie de performanta (KPI`s) conform target-ului comunicat: volum si valoare vanzari, dezvoltarea clientilor, incasarea facturilor si recuperarea creditelor din piata, generarea comenzilor.
• Dezvoltarea clientilor curenti prin: relatia construita cu acestia; negocierea activitatilor promotionale si a pachetelor de servicii;
• Dezvoltarea portofoliului de clienti prin fructificarea tuturor oportunitatilor de vanzare, prospectarea si identificarea tuturor posibililor clienti din zona atribuita.
• Înţelegerea planurilor de acţiune ale departamentului de vanzari şi sprijinirea obiectivelor stabilite de managerul direct.

Firma in plina expansiune, distribuitor de tigarete si inghetata
- salariu motivant;
- sistem de bonusuri in functie de performante
- acces masina pentru deplasari in interesul firmei;
-traininguri;
Dacă doreşti să faci parte din echipa noastră trimite CV-ul tău cu poză pe email : office.legra@gmail.com

Expirat
Angajare agent pe divizia tigari si divizia inghetata  -  Legra Tex SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles