Publicat 01 Iul 2006 | Reactualizat 26 Iul 2006 | Expiră 01 Aug 2006

Angajam urgent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam urgent persoane serioase cu si fara experienta care doresc sa isi faca un viitor in cadrul unei firme cu capital integral german din judetul Bistrita - Nasaud in urmatoarele domenii:

Descrierea jobului

Controlul calitatii:
- cautam controlori de calitate cu si fara experienta
- minim studii medii, cunostinte de limba germana si/sau engleza
-domiciliul stabil in orasul Nasaud sau imprejurimi

Birou vamal:
- cautam agent vamal cu sau fara experienta (calificare la locul de munca)
- minim studii medii, obligatoriu limba germana si/sau engleza
- disponibilitate pentru program prelungit
- permis de conducere categoria B
- cunostinte IT
- domiciliul in Bistrita sau Nasaud

Sculeri-matriteri/frezori:
- experienta in domeniu de minim 2 ani
- domiciliul stabil in Nasaud sau imprejurimi

Muncitori necalificati:
- minim 10 clase
- seriozitate

Compania noastra este societatea fiica a unui concern german care produce in special subansamble din mase plastice pentru industria automobila din germania. Suntem prezenti in Romania de peste 5 ani, perioada in care ne-am imbunatatit performantele an de an si am reusit sa oferim lucuri de munca intr-o zona defavorizata
Anul acesta vom da in folosinta o noua hala de productie care va asigura conditii de munca la cel mai inalalt nivel persoanelor din jurul municipiului Bistrita.

Expirat
Angajam urgent  -  SC Multi&Consult SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles