Gratis

Angajam lucratori comerciali in Sfantu Gheorghe, Covasna

PROFI ROM FOOD SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Noi suntem #OameniiDeLaProfi

Tot ceea ce dezvoltăm în PROFI este posibil datorită contribuției fiecăruia dintre noi.
Valorile noastre, născute din modul în care suntem și ne comportăm zi de zi,
sunt angajamentele de bază ale companiei noastre și ele reflectă modul în care ne raportăm la cei din jur.

Stim ca procesul de învățare este continuu și ne bucurăm ca in Profi avem toate oportunitatile si perspectivele deschise pentru DEZVOLTARE.
Impărtășim idei, venim cu initiative si ne sprijinim unii pe altii, pentru ca performantele de echipa se obtin mai usor prin COOPERARE.
Cunoastem viziunea companiei, care sunt asteptarile celorlalti de la noi si ne consolidam relatiile profesionale cu onestitate si TRANSPARENTA

Căutăm oameni faini și implicați, care vor să performeze alături noi, cei peste 28.000 de colegi din Profi, cel mai mare angajator din mediul privat din România.

Noi, #OameniiDeLaprofi suntem mereu uniți de ambiția de a duce împreună compania la următorul nivel.

Descrierea jobului

Cе facеm noi pеntru tinе?
  • Iti ofеrim oportunitatea de a lucrа in rеteaua dе retail modern cu cea mai mare аcoperirе gеografica din Romаniа;
  • Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, iti oferim training profesional;
  • Iti oferim un venit corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate );
  • Iti oferim decontarea partiala a abonamentului de transport;
  • Iti oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal;
  • Iti oferim posibilitati reale de promovare.
Ce vei face tu pentru noi?

· Vei servi clienții de la raion prin: porționare, feliere, împachetare și etichetare corectă;

· Vei afișa, obligatoriu, prețurile și termenele de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare;

· Vei verifica și corecta afișajul prețului din zona raionului de proaspete;

· Vei retrage de la vânzare, în timp util, toate produsele nevandabile (expirate, deteriorate) din raionul de proaspete și le vei depozita în spațiul destinat;·

Vei informa clienții cu privire la produsele și caracteristicile acestora;·

Vei respecta cerintele de frig pentru toate produsele cu temperatură controlată din raionul de proaspete;

· Vei aranja marfa, conform procedurilor specifice, în zona de depozitare;

· Vei scana produsele asezate de catre clienti pe banda

· Vei incasa contravaloarea produselor achizitionate de catre clienti;

· Intampini clientii cu respect si cu zambetul pe buze;

· Asezi marfa in raft respectand termenele de valabilitate ·

urmăreşti datele de valabilitate ale produselor şi faci rotaţia la raft a produselor;

· îndepărtezi de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele;

· Participi la acţiunile comerciale din magazin;·

Răspunzi solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire.

De peste 20 ani, lanțul de magazine PROFI se dezvoltă continuu, in ritm accelerat. În 2020 a depășit pragul de 1.400 de magazine în peste 650 de localități, și urmează să deschidă sute de noi magazine in fiecare dintre urmatorii ani. PROFI este cel mai mare angajator privat din Romania, cu o echipă dinamică, flexibilă și ambițioasă, formată din peste 21.000 de colegi. Susținem dezvoltarea și creșterea armonioasă a companiei PROFI prin identificarea de noi membri, deschiși, implicați și dornici să se dezvolte profesional într-un mediu competitiv. Abia așteptăm să aflăm mai multe și despre tine și să ne cunoaștem!

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024