Publicat 24 Feb 2019 | Reactualizat 24 Mar 2019 | Expiră 27 Mar 2019

Angajam la restaurantul Mesopotamia Constanta-City Park Mall

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie să detină urmatoarele calităţi şi aptitudini :

Comunicare: sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară.

Orientare spre rezolvarea problemelor: sunteţi capabil/ă de a identifica şi analiza o problemă existentă/potenţială şi găsiti soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte.

Încredere: Vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realiza.

Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.

Energetic/ă: vă place să munciţi şi sunteţi dispus/ă să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele.

Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi va ajutati colegii de fiecarea data cand este nevoie .

Descrierea jobului

Cautam :

  1. Casier (fata)
  2. Ospatar (fata)
  3. Preparator ( fata)
  4. Pizzer ( baiat )

Mesopotamia este singurul restaurant de tip fast-food din Romania ce imbina gustul unic al kebabului de curcan si vitel intr-un amestec unic .
La Mesopotamia ai parte de un job stabil,intr-o echipa de profesionisti .Poti trimite CV-ul tau pe adresa de email : mesopotamiaconstanta@yahoo.com .Daca vom considera ca te potrivesti pe unul din posturile disponibile (ospatar,casier,ajutor la bucatarie,pizzer) ,vei fi contactat de unul dintre manageri pentru interviu.
Daca am reusit sa te facem curios , te asteptam in echipa noastra !
Constanta - City Park Mall

Oferim :
- job stabil
- echipa de profesionisti
- salariu atractiv
- posibilitatea de a avansa
- doua mese pe zi

Program
2 / 2 zile

Expirat
Angajam la restaurantul Mesopotamia Constanta-City Park Mall  -  SC SMART TEAM CORPORATION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles