de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 08 Feb 2016

Angajam IT-ist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te vrem in echipa noastra!
Daca esti pasionat de IT, SEO si administrarea site-urilor, te asteptam in echipa MyKids.
Cerinte:
- cunostinte pentru instalarea/configurarea/depanarea softurilor
- cunostinte retele calculatoare
- cunostinte HTML
- cunostinte de baza operare PC (Windows, Office), pachetul MS Office
- cunostinte programe de editare (Photoshop sau Illustrator)
Asteptam CV-ul tau pe adresa de e-mail: info@mykids.ro

Descrierea jobului

Cerinte:

My Kids Baby Shop este magazinul unde puteti gasi produse de calitate pentru nou nascuti si copii prescolari. Timp de peste 10 ani, am dobandit experienta si reputatie prin a oferi articole de nelipsit bebelusilor si parintilor din Oradea. Gama larga de produse din oferta noastra si preturile cele mai mici posibile, ne-au adus o crestere a ofertei si a numarului de clienti. La noi gasiti toate articolele de care aveti nevoie, inca din prima zi de nastere a copilului dumneavoastra: articole de igiena, imbracaminte, incaltaminte, patuturi din lemn si de voiaj, saltele de diferite modele si marimi, mobilier si accesorii pentru camera copilului, carucioare pentru copii si nou nascuti, premergatoare, jucarii, scutece de unica folosinta, etc. In stocurile noastre se gasesc atat produse si marci consacrate pe piata romaneasca, cat si produse si marci noi, testate pe pietele Uniunii Europene, pentru care suntem unicii distribuitori in Romania. Datorita eforturilor noastre de a ne aproviziona direct de la producatori sau unici distribuitori, preturile produselor gasite la noi, sunt printre cele mai mici din Romania.

Expirat
Angajam IT-ist  -  NANCY TRADE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles