Publicat 25 Mar 2016 | Expiră 26 Apr 2016

Angajam ingrijitoare gradinita

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabilitati:

-activitati de ingrijire, supraveghere si intretinere a copiilor de varsta prescolara;
-ajutor permanent in cadrul activitatilor de supraveghere si educare a copiilor;
-receptia si schimbarea copiilor in hainute de interior in fiecare dimineata, precum si preluarea obiectelor personale ale acestora de la parinti;
-ajutor in folosirea olitei sau WC-ului de catre copii, schimbatul scutecelor si hainutelor daca e cazul, participare la servitul mesei, pregatirea copiilor pentru somn
-insotirea copiilor la iesirile in curte sau in afara sediului
-pastrarea ordininii jucariilor in sali si in curte
-aranjatul meselor copiilor
-curatarea locului de luat masa, precum si stergerea scaunelor si a meselor
-realizarea si pastrarea curateniei in bai, sali de grupe si dormitoare
-schimbatul lenjeriilor si a prosoapelor ori de cate ori este nevoie
-participare la activitatile zilnice caracteristice varstei copiilor

Descrierea jobului

Cerintele postului - rabdare, atentie, simt de raspundere, calm, ordonat - experienta cu copii mici

Gradinita cu program prelungit din nordul Bucurestiului angajeaza ingrijitoare.

Expirat
Angajam ingrijitoare gradinita  -  ASOCIATIA START IN VIATA EDUCATIE SI DEZVOLTARE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles