Publicat 29 Nov 2007 | Expiră 30 Dec 2007

Angajam in toata tara: Agenti comerciali, Agenti paza, Manipulanti, Muncitori necalificati, Specialisti IT, Intermediari vanzari, soferi auto, gestionari ... CM cu minim 400 euro! Nu necesita experienta anterioara.

CONFIDENTIAL
50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* serios
* muncitor
* onest

Descrierea jobului

Angajam in toata tara, indiferent de zona sau localitate: AGENTI COMERCIALI pentru distributie materiale de constructii si amenajari interioare. Oferim pachet salarial de start: 400 euro pe CM + procent din vanzari!

Avem exclusivitate pe tara pentru distribuirea unor noi marci de materiale de constructii si amenajari interioare, mult mai ieftine fata de pretul pietei dar de calitate superioara fata de produsele similare.

In urmatoarele 3 luni vom deschide cate un punct de vanzare in fiecare resedinta de judet. Avem nevoie de:

* agenti comerciali pentru punctele de distributie
* vanzatori
* secretare
* manipulanti
* soferi auto
* muncitori necalificati
* gestionari
* specialisti IT
* agenti publicitari
* intermediari vanzari
* agenti paza
* sefi magazin

O companie tanara, dornica de a progresa prin munca si seriozitate! Deviza noastra: Munceste cinstit si onest si vei fi rasplatit asa cum se cuvine!

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Angajam in toata tara: Agenti comerciali, Agenti paza, Manipulanti, Muncitori necalificati, Specialisti IT, Intermediari vanzari, soferi auto, gestionari ... CM cu minim 400 euro! Nu necesita experienta anterioara.  -  CONFIDENTIAL