Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 13 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Angajam Gestionar/Vanzator Depozit Anvelope SIBIU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii,
- Cunostinte PC,
- Persoana serioasș, responsabilă cu atentie distributivă și memorie vizuală foarte bună,
-Experiență intr-un post similar,
-Abilități de organizare, planificare, coordonare control și raportare,

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Organizarea și controlul derularii tuturor operatiunilor specifice unui depozit ;
- Asigura gestiunea stocului in baza documentelor de intrare/iesire;
- Expedierea mărfii către client conform comenzilor;
- Organizarea si optimizarea spațiului de depozitare pentru a asigura conditii optime de lucru;
- Asigura utilizarea corecta a echipamentelor din dotare.

Oferim:

Salariu motivant
Bonuri de masă,
Bonusuri de sarbători,

Echipa pasionatilor vanzatori de anvelope de la Coltul Bun SRL cauta un nou coleg pentru postul de GESTIONAR VANZATOR, program FULL TIME sau PART TIME, in depozitul de anvelope de la Sibiu.
Coltul Bun Srl se ocupa cu vanzare de anvelope auto noi online si offline de peste 5 ani.

Expirat
Angajam Gestionar/Vanzator Depozit Anvelope SIBIU  -  Coltul Bun Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles